טיפול רגליים — פדיקור

«Kerato-cal»

מרכך באופן מושלם אזורי עור קשיח במיוחד ויבלות עקשניות ברגליים, ללא צורך שימוש במים. מעולה כהכנה לפדיקור יבש. מצוין ובטיחותי לאנשים עם סכרת. היפו אלרגי, לא מגרה וללא תופעות לוואי.

אופן השימוש: למרוח במקומות הרצויים, להמתין 5 דקות ולהסיר עור קשה עם פצירה

      120ml № 224   500ml,№ 225                                      

«Dry-cal»

 תכשיר מייבש ויעיל במיוחד לגיפרקרטוזה. עוזר בקלות ובמהירות להסיר עור עבה וגס בכפות הרגליים לפדיקוריסט מקצועי.

אופן השימוש: למרוח במקומות הדרושים פדה ספוגה ב»דרו-קל». להמתין 5-10 דקות ולהסיר את העור הקשה והשאריות. מתאים לשימוש מקצועי בלבד.

 120ml № 226  500m, № 227

«Propo-cal»

תכשיר אנטיספטי, אוניברסאלי להגנה ומניעה מפני חדירת זיהומים וחיידקים לתוך פצעים פתוחים ברגליים. מרכך את המקום הפגוע ומזרז תהליך החלמה. מצויין לטיפול ב»ציפורן חודרנית».

אופן השימוש: להניח פיסת צמר גפן ספוג ב»פרופו-קל» במקום הרצוי ולתת להתייבש. לשימוש מקצועי וביתי.

ml, № 514  120ml, № 515

«Sedo-cal»

 קרם לריפוי עור יבש וסדוק, סדקים כרוניים במרפקים, כפות ידיים ורגליים. שילוב החומרים הפעילים, מינרליים, אוריאה וארניקה מגבירים את איחוי הסדקים ומסייעים בטיפול אנטי דלקתי, כמו כן מגבירים את לחות העור ומחזירים את הבאלנס הנוזלי, ובכך תורמים לריפוי מהיר של סדקים ומונעים את היווצרותם מחדש. 

אופן השימוש: למרוח בלזם «סדו-קל» על עור נקי ויבש באזורים הפגועים ולאפשר להיספג. לטיפול בסדקים עמוקים מומלץ לגרוב גרביים לכל הלילה לאחר המריחה. מתאים לשימוש ביתי.

100ml № 510  500ml,№ 511

«Rikuh-cal»

תכשיר עם תרכובת חומצות ייחודית, המאפשר ריכוך קל ומהיר של החלקים העובים בציפורן עצמה ובעור הקשה שמסביבה. מהווה כלי עזר נהדר במיוחד לטיפול «ציפורן חודרנית».

אופן השימוש: למרוח «ריקוח-קל» על ציפורן ומסביבו, להמתין כ-5 דקות לקבלת תוצאה רצויה. לשימוש מקצועי בלבד.

30ml, № 228  120ml, № 229

«Cuti-cal»

תכשיר מרכך ומעלה לחות העור סביב לציפורן. מאפשר להסירו בקלות ומונע היווצרות קוצים בעתיד. מתאים לכל שיטות הפדיקור. ללא תופעת הצהבת העור לאחר שימוש ממושך. 

אופן השימוש: למרוח «קוטי-קל» מסביב לציפורן, להמתין   2-3 דקות ולהסיר את העור בעזרת צפתית או מכשיר אחר. לשימוש מקצועי בלבד.

30ml № 230  120ml, № 231 

«Fungo-cal»

שמן אנטי בקטריאלי ואנטי פטרייתי עדין ואפקטיבי במיוחד, על בסיס תמציות צמחים. מגן על הציפורן והעור מסביב, מונע חדירת חיידקים, בקטריות וזיהומים פטרייתיים.

אופן השימוש: לטפטף כמה טיפות של «פנגו-קל» על הציפורן והעור שמסביב, ולעסות עד הספיגה. לשימוש ביתי ומקצועי לאחר מניקור ופדיקור.

30ml, № 314

«Amba-cal»

ג’ל על בסיס חומצה -לקטית וסליצילית מנקז בצורה יסודית את הנקבוביות, מרכך יבלות ועור קשה. מצויין כהכנה לפדיקור בכל השיטות.

אופן השימוש: להוסיף 10 מ’ל «אמבה-קל» לכלי עם מים חמים, להשרות רגליים 5-10 דקות בתוך התמיסה.

  120ml 500ml, № 222,223

«Scrub-cal»

סקראב חזק לעור עבה באזור כף הרגל. מצויין לפדיקור גם כהכנה וגם כגימור. גלעיני משמש מרוסקים, חוחובה וגרגירי פלסטיק עושים עבודה מצויינת בריכוך עור עבה במיוחד, מזינים וממלאים את עור כף הרגל.

אופן השימוש: לעסות «סקראב-קל» לתוך כף הרגל עד לספיגה מקסימאלית. לשטוף שאריות במים חמים. מתאים לכל השיטות בטיפולי-ספא.

100ml 500ml,    № 414, 415