טיפול ידיים — מניקור

«Sabon-cal»

  סבון נוזלי עדין, המנקה ומחדש את עור הידיים. מרכך את העור סביב הציפורניים ובעל תכונות אנטיספטיות. מגן מפני יובש ומונע הזדקנות מוקדמת של העור. משמש להכנת הידיים למניקור קלאסי. מתאים גם לשימוש יומיומי בתור סבון ידיים.    הוראות שימוש : להוסיף 5 מ»ל של התכשיר לכלי עם מים חמים ולהשרות את אצבעות הידיים למשך 3-5 דקות.

120ml, № 120  500ml, № 121

«Septi-cal»

ספריי אנטיספטי בעל תכונות אנטי-בקטריאליות ואנטי-פטרייתיות. משמש לחיטוי משטחי עבודה, כלים, ידיים ורגליים. כמו כן, מתאים לשימוש בשלבי הסיום של ביצוע מניקור\פדיקור                                                    הוראות שימוש: להתיז בצורה אחידה על משטח העבודה, הכלים, הידיים או הרגליים ולחכות לייבוש וספיגה מלאה של הנוזל.

500ml, №123  120ml, №122

 

«Remo-cal»

קרם-מרכך לחות היפואלרגני חדשני .המרכך את העור הקשה סביב הציפורניים. פותח במיוחד לצורך שימוש מקצועי בעת ביצוע מניקור בכל טכנולוגיה. מרכך את העור, מעניק לחות ומגן על הקוטיקולה מפני התייבשות. מבהיר את הציפורן ומונע הצהבה שעלולה להיגרם עקב מריחת לק.

הוראות שימוש: למרוח את התכשיר סביב הציפורניים והקוטיקולה, להשאיר למשך 2-3 דקות ולטפל בקוטיקולה   120ml, №230    500ml, № 231

«Mei-cal»

תחליב לא שומני בעל מרקם מימי עדין, המתאים לטיפוח יומיומי של עור הידיים. מעניק לחות וגמישות לעור הידיים ומגן מפני זיהומים. מועשר בויטמינים, אוריאה וגליצרול. מיועד לשימושבמסגרת טיפולי ספא מקצועיים ולשימוש ביתי

  הוראות שימוש: למרוח על הידיים ולעסות בתנועות סיבוביות עד   לספיגה מלאה של התכשיר.    

500ml,№ 711  120ml № 710

«Jojo-cal»

פילינג עדין במיוחד לעור הידיים, המועשר בחוחובה ושמנים צמחיים. מעניק לעור מראה חלק, צעיר ובריא. מתאים לעור דק ורגיש. מיועד לשימוש מקצועי במסגרת טיפולי ספא-מניקור או לשימוש ביתי יומיומי.                                                              הוראות שימוש: בעזרת מרית חד-פעמית להעביר כמות רצויה של החומר לצלוחית ערבוב, להוסיף כפית סוכר להעצמת פעולת הפילינג ולערבב עד לקבלת עיסה אחידה. למרוח על עור הידיים ולעסות היטב עד לספיגה מלאה. לאחר הספיגה, לרחוץ את הידיים במים חמים

100ml № 416  500ml,№ 417

«Hand-cal»

קרם רב-שימושי נהדר המתאים לטיפול בכל סוגי העור. מעניק לחות, מזין ומרים את העור למראה צעיר ובריא. מתאים לשימוש יומיומי עד להשגת התוצאה הרצויה. מיועד לשימוש במסגרת טיפולי פרפין וטיפולי ספא.                                        הוראות שימוש: טיפול שוטף: למרוח מעט קרם על הידיים ולעסות בתנועות סיבוביות עד לספיגה מלאה. טיפול אינטנסיבי: למרוח כמות נדיבה של קרם על כפות הידיים ולעסות בתנועות סיבוביות. לכסות את הידיים במגבת ולהשאיר למשך 10-15 דקות. לנגב את שאריות הקרם עם מפית.

500ml,№ 715  100ml № 714

«Lift-cal»

קרם אנטי-אייג’ינג בעל נוסחא ייחודית להרמת העור. מעניק גמישות וחיוניות לעור הידיים. שימוש קבוע בקרם מאט את הזדקנות העור,    מונע הופעת סימני מתיחה ותורם למיצוק העור. בעל מרקם נעים למגע שלא משאיר תחושת דביקות לאחר השימוש.                                                             הוראות שימוש: למרוח על כפות הידיים ולעסות היטב עד לספיגה מלאה של החומר.

500ml, №713  100ml № 712

«Lavan-cal»

תכשיר חדשני המיועד לאנשים בעלי רקמת ציפורן צהבהבה. מועשר בויטמינים ושמנים צמחיים המזינים ומגנים על הציפורן ומעניקים לה לחות. מתאים להבהרת הציפורניים לאחר שימוש בלק צבעוני לאורך זמן. להשגת אפקט מירבי מומלץ להשתמש בתכשיר על בסיס יומיומי כחלק משגרת הטיפוח היומית. בזמן השימוש בתכשיר לא מומלץ להשתמש בלקים מכל הסוגים.                                                 הוראות שימוש: למרוח מעט קרם על רקמת הציפורן ולעסות עד לספיגה מלאה. להשגת תוצאות מיטביות מומלץ להשתמש בתכשיר בעונת החורף.

500ml, № 813  100ml № 812